Cyanide Happiness

Eğlence Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 495 KB
  • Version 1.0.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Explosm, LLC
Telefonunuzla yeni bir eğlence programıyla tanışmak ister misiniz? Bu program tam size göre hemen indirin ve eğlenceye atılın.

 Telefonunuza yepyeni özellikler katmaya ne dersiniz? Bu program ile eğlencenin dibine vuracaksınız. Kahkaha garantili bu mükemmel programla yapabileceklerinizin sınırı yok. Eğlenmek için hayal gücünüzü kullanmanız yeterli. Mini bir caps oluşturun ve arkadaşlarınızla paylaşın. Ruh halinizi yansıtan bir mini karikatür oluşturun ve bunu herkesle paylaşın. İstediğiniz karakterin yüzüne kendi yüzünüzü yerleştirebilirsiniz. Ya da karakterlerin yanına komik yazılar yazabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu mükemmel resmi tüm sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz hatta onlar için de hazırlayabilirsiniz. Her şey tamamen sizin elinizde.

 Hayal gücünüzü geliştirecek bu mükemmel programın birbirinden harika özellikleri var. Düzenlediğiniz resme istediğiniz alt zemin rengi yerleştirebilirsiniz. Efekt oluşturmak, renk ayarı yapmak vb gibi şeyler tamamen size kalmış. Kendinizi geliştirin ve bu programla siz de harikalar oluşturun. Bunu öğrenmek sizin için kolay olacak fakat ustalaşmanız biraz zaman alabilir.

 Boş zamanlarınızın vazgeçilmez eğlencesi haline gelecek olan bu program size özel üretildi. Bu mükemmel fırsatlar sunan harika programa siz de kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu program sizin hayal dünyanızın kapısını açan bir anahtar olacak. Hemen indirin ve siz de bu mükemmel fırsatlara sahip olun. Bunun için tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak.

Daha Fazla Göster
Cyanide Happiness indir